UGC

Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinden Almanya Münih Başkonsolosluğuna Ziyaret


Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti, T.C.Dışişleri Bakanlığı Almanya Münih Başkonsolosu Mehmet Günay a ziyarette bulundu.
Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti adına UGC Almanya Bavyera Eyalet Temsilcimiz Tevfik Şendöl tarafından T.C.Dışişleri Bakanlığı Almanya Münih Başkonsolosu Mehmet Günay a ziyaret gerçekleştirildi.
UGC Almanya Bavyera Eyalet Temsilcimiz Tevfik Şendöl tarafından Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz ün selamları iletildi ve genel merkez tarafından hazırlanan resmi evraklar T.C.Dışişleri Bakanlığı Almanya Münih Başkonsolosu Mehmet Günay a teslim edildi.
Temsilcimiz Tevfik Şendöl tarafından Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin çalışmaları hakkında Almanya Münih Başkonsolosu Mehmet Günay bilgilendirildi.
Almanya Münih Başkonsolosu Mehmet Günay “ UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti tarafından yapılan ziyaretten çok memnun kaldım. Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti ile Almanya Bavyera Eyalet Temsilcisi Tevfik Şendöl e ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Türkiye ye ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin tüm üyelerine sevgilerimi ve selamlarımı sunarım.” Açıklamasında bulundu.