UGC

Dünya Göz Hastanesi


UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti ile Dünya Göz Hastanesi Arasında Türkiye Genelinde Kurumsal Anlaşma Protokolü İmzalandı ve bugün sistem üzerinden uygulanmaya başlandı.

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve birinci derece yakınları olan eş ve çocuklarında avantaj sağlayacağı anlaşmada Türkiye Genelinde bulunan Dünya Göz Hastanesi Şubelerinden faydalanılacak.

 Protokolde Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile birlikte eş ve çocuklarının muayene, tetkik, lazer, ameliyat, genel ve özellikli ameliyatlar konusunda kurumsal anlaşma yapıldı.

Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi Tuğba ÇAKIR ve Kocaeli Hastanesi Şube Müdürü Sevim Aydın ile Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz yaptığı açıklamada “ Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile birinci derece yakınları olan eş ve çocukları söz konusu protokol den yararlanmaları için herhangi bir evrak ya da kimlik getirmeden Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti üyesi olduklarını belirtmeleri yeterli olacaktır” dediler.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz” Dünya Göz Hastanesi ile Türkiye Genelinde şubelerinden faydalanacak olan üyelerimize, ailesi ve çocuklarına şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

24 saat hizmet veren Dünya Göz Hastanesi iletişim numarası 444 4469

Web sitesi,  https://www.dunyagoz.com/tr

Dünya Göz Hastanesinin Türkiye deki Şubeleri,

İSTANBUL “ Etiler, Altunizade, Bağcılar, Beylikdüzü, Feneryolu, Pendik, Sultanbeyli “

ADANA

ANKARA “ Tunus, Keçiören, Sincan”

ANTALYA

BURSA

GAZİANTEP

KOCAELİ / İZMİT

KONYA

SAKARYA “ Biyonik Göz Merkezi, Keratokonus Merkezi”

SAMSUN

TEKİRDAĞ-ÇORLU