UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu Yalova Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar a ziyarette bulundu.

Ziyaret esnasında Yalova Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar” Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin ziyaretinden memnun kaldım. Milli Eğitim Bakanımızın gayretli çalışmaları ile Milli Eğitim de yenilikler yaşanmaktadır. Uluslararası Gazeteciler Cemiyetine başarılar dilerim “ ifadelerini kullandı.

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz” Cemiyetimiz olarak eğitime çok önem veriyoruz.  Zor durumda olan gazeteci arkadaşlarımızın çocuklarının eğitimine katkıda bulunmak üzere burs vereceğiz. Milli Eğitim Bakanlığının Erasmus projelerine benzer Avrupa Birliğinde Gazetecilik Meslek projeleri aldık. İlerleyen aylarda yabancı gazeteciler ile ortak çalışmalar yapacağız ve yabancı gazetecileri Türkiye de de ağırlayacağız. Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak yurt dışında katılacağımız toplantılarda Türkiye nin Turizm Elçiliği görevini de yapacağız ” dedi.