UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu Yalova Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ı makamında ziyaret etti.

Yalova Subaşı Belediyesinin çalışmaları hakkında belediye başkanı Turan Canbay, Uluslararası Gazeteciler Cemiyetine bilgilendirme yaptı

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz “ Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay a çalışmalarında ve yapacağı projelerde başarılarının devamını dileriz.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti başta Türkiye olmak üzere dünyanın her yerinde faaliyet gösterecektir.

Amacımız gazetecilerimiz ile eş ve çocuklarının yaşamlarında bir sürü imkânlar sunarak ekonomilerine katkıda bulunacağız. Türk basınını güçlendireceğiz. Tamamen basın kurumunun siyaset üstü kurum olması için elimizden geleni yapacağız. Türkiye nin 81 ili başta olmak üzere yurt dışında da şubeler açacağız. Yabancı Gazeteciler ile Türk Gazetecileri bir araya getireceğiz. Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak alacağımız tüm üyelerin aktif olarak çalışacak ve projeler oluşturacak seviyelerde olmasına özen göstereceğiz” dedi.

Yalova Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay” UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin başta ülkemiz olmak üzere tüm gazetecilere hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek çalışmalarında başarılar dilerim” açıklamasında bulundu.