01 Kasım 2019 da kurulan Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin temel hedefi Türk basınını yeniden güçlendirmek ve basın emekçilerinin yaşamlarında eş ve çocuklarına faydalı hizmet vermektir.

Yine Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti, yerel ve ulusal basını, radyo, televizyon, dergi, yazılı gazete ve internet gazetelerinde hizmet veren basın emekçilerinin bütçelerine katkıda bulunmak üzere faaliyet göstermeye devam edecektir.

Basın emekçilerinin önce sağlıklarını düşünerek, Türkiye nin en büyük özel hastaneleri olan ve geniş ağı bulunan şubeleri ile il bazlı özel hastaneler ile UGC- kurumsal anlaşma yaparak cemiyet üyeleri, eş ve çocuklarının sağlık harcamalarında cebinden daha az para çıkmasına yönelik çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Zor koşullar altından çalışan az para ile çok işi yapan fedakâr basın emekçilerinin eş ve çocukları ile bütçelerine uygun senede birkaç gün tatil yapmaları yönünde UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerinde faaliyet gösteren 3-4-5 yıldızlı otellerle pazarlık yaparak kurumsal anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. Amacımız basın emekçilerin bütçelerine göre eş ve çocukları ile birkaç gün olsa bile tatil yaparak streslerini ve yorgunluklarını atmalarıdır.

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak, basın emekçilerimizin ceplerinden az para çıkması için giyim-yiyecek-mobilya, beyaz eşya, elektrikli ev eşyaları, iletişim gibi sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye nin en büyük firmaları olan ve her yerde şubeleri olan dev firmalar ile kurumsal anlaşma çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Yine amacımız gazeteci üyelerimizin ekonomi bütçelerine katkıda bulunmaktır.

 Ekonomik olarak zor durumda olan meslektaşlarımızın eğitim gören öğrencilerine burs imkânı sağlamaktır.

Geçtiğimiz hafta Ankara da faaliyet gösteren AS KÜRK DERİ EVİ ile kurumsal anlaşma yapmıştık. UGC üyeleri AS KÜRK DERİ EVİ nde alışveriş yaptıklarında etiket fiyatı üzerinde yüzde 35 indirimden faydalanacaklardır.

Bugün Ankara da faaliyet gösteren ASRIN BUSİNESS HOTEL ile yaptığımız kurumsal anlaşma gereği UGC Üyeleri eş ve çocukları ile konaklama yaptığı takdirde yüzde 15 indirim uygulanacaktır.

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak Ankara da faaliyet gösteren Asrın Business Hotel ile yaptığımız kurumsal anlaşma UGC Üyelerine şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.

UGC-Uluslar arası Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu,

ASRIN BUSİNESS HOTEL

AdresKızılay,  Elgün Sk. No:6, 06420 Çankaya/Ankara

Telefon(0312) 230 76 76

Web sitesi …

https://www.asrinbusinesshotel.com.tr/