UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu Yalova Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar a ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşma yapan Yalova Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar” Belediye başkanları ticaretin içinden olmalı ve paraya ihtiyacı olmayan insanlardan oluşmalıdır. İş adamıyım. Belediyenin parasına ihtiyacım yok. Belediye Başkanlığını halka hizmet etmek için yapıyorum. Üç ayda bir Yalova Tavşanlı Belediyesinin gelirlerini, giderlerini, belediyenin kasasında ne kadar para kaldığını kamuoyuna açıklayarak Tavşanlı halkına hesap veriyorum” dedi.

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz” Cemiyetimiz yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösterecek.

Radyo, Televizyon, Dergi, Gazete, İnternet Medyası, Ulusal ve yerel basını Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti çatısı altında toplayacağız.

Cemiyetimizin üyeleri ile eş ve çocuklarına sosyal yaşantılarında kolaylıklar getirmek üzere Türkiye de faaliyet gösteren büyük firmalar ile UGC olarak kurumsal anlaşma protokolleri yapıyoruz.

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak tarafsız basını savunuyoruz. Bütün partilere eşit mesafedeyiz.

Misafirperverliğinden dolayı bugün bizleri makamında ağırlayan Yalova Tavşanlı Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

Yalova Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti tarafından yapılan ziyaretten memnun kaldığını ifade etti.