Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu olarak Yalova nın Altınova İlçe Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit e ziyarette bulunduk.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit e bilgilendirme yapan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz “ Türkiye deki yerel ve ulusal basını, radyo, televizyon, yazılı basın ile internet gazetecilerini tek bir çatı altında toplayacağız.

Türkiye nin 81 ilinde UGC nin şubelerini açacağız. Şubeleri açılan illerde gazeteci arkadaşlarımıza yönelik sosyal tesisler oluşturacağız.

 Avrupa Birliği Projelerimizle Yurt dışındaki yabancı gazeteciler ile ortak çalışmalarımız olacak. Yurt dışındaki toplantı ve davetlerde Türkiye nin turizm elçiliği görevini de yapacağız.

Türk basınını güçlendireceğiz. Gazeteci arkadaşlarımızın sosyal hayatlarında aileleri ve çocuklarına kolaylıklar getirecek birçok hizmetlerimiz olacaktır” açıklamasında bulundu.

Yalova Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit” Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin öncelikle ülkemizdeki gazetecilere hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek çalışmalarınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.